panel leshi Rock - Kina Shenzhen Changye Building

Produkte

panel leshi Rock

Përshkrim i shkurtër:

Size: Length: Gjerësia 1200-2400mm: 1200mm, 600mm (1000mm, 1150mm është në dispozicion) Trashësia: Dendësia 40-100mm: 60-200kg / m3 Përdorimi i lesh guri: leshi 1.Rock është përdorur për materialet e ndërtimit, dhe strukturë çeliku izolimin 2. papërshkueshëm nga zëri dhe zjarrdurues përdorur për muret dhe çatinë e shtëpisë 3. ruajtjen e nxehtësisë për strukturë çeliku ndërtimin 4. nxehtit izolim për murin dhe çatinë e shtëpisë për të kursyer energji 5. për mur shtëpie ndarje, ndarje Train.


Detail Product

Produkt Tags

Size:

Length: 1200-2400mm

Gjerësia: 1200mm, 600mm (1000mm, 1150mm është në dispozicion)

Trashësia: 40-100mm 

Dendësia: 60-200kg / m3

 

Përdorimi i lesh guri:

leshi 1.Rock është përdorur për materialet e ndërtimit, dhe izolimin strukturë çeliku

2. papërshkueshëm nga zëri dhe zjarrdurues përdoren për muret dhe çatinë e shtëpisë  

3. ruajtja Heat për ndërtimin e strukturës së çelikut

4. izolim të ngrohjes për murin dhe çatinë e shtëpisë për të kursyer energji 5. Për mur shtëpie ndarje, ndarje Train.

leshi Rock shkëmb


  • Previous:
  • Next:

  • 
    WhatsApp Online Chat !