Метал обетка и песна - Кина Шенжен Changye зграда

производи

Метал обетка и патеката

Краток опис:

   


 • Бизнис тип: Производител / фабрика и трговско друштво
 • Главни производи: галванизиран челик канали, цемент одбор, огноотпорни материјали
 • Година на основање: 1913
 • Број на вработени: 200
 • MOQ: 2000 парчиња / 2000m2
 • Набавка Способност: 100000 тони неделно
 • Начин на плаќање: T / T, PayPal, WEST UNION, MoneyGram
 • Локација: Гуангдонг, Кина (континентална) / Виетнам
 • детали за производот

  OUR APPLICATION

  OUR FACTORY

  OUR SERVICE

  Тагови производ

  QQ截图20181105092530 QQ截图20181105092618 QQ截图20181105092712 QQ截图20181105092757


 • Претходно:
 • Следно:

 • QQ截图20181105093639QQ截图20181105093319                QQ截图20181105093340

  QQ截图20181105093924 QQ截图20181105093953 QQ截图20181105094014

  QQ截图20181105094258

 • 
  WhatsApp Online Chat !